וילונות

 
 
 
   
 
טיפים נדירים לאפיון פתרונות הצללה בשרון

 פתרונות הצללה בשרון הם מוצרים שבמוקדם או במאוחר תבקשו להסדיר בחצרכם. 


פורסם: 8/19/2019

מאמר זה שייך לקטגוריית וילונות

 טיפים נדירים לאפיון פתרונות הצללה בשרון

מזג האוויר השרבי אשר מלווה בלחות ובחשיפה לשמש מחייב הגנה, ובחצר – היא מסופקת באמצעות פתרונות הצללה, ממש כשם שבבית הדבר נעשה בידי וילון או מסך. במקבץ הטיפים הבא תוכלו ללמוד מהם פתרונות ההצללה המובילים באיכותם, וכיצד יש לבחור אותם במקצועיות המרבית.

בחצרות בתים פתרונות הצללה קשיחים עדיפים תמיד על פתרונות הצללה רכים

פתרונות הצללה רכים בדמות סוככים או מרקיזות יעילים בעיקר מחוץ לבית, למשל כאשר זו חנות ואתם צריכים לחבר מסר שיווקי על הבד. סוכך המרקיזה יכול לשמש בפתחי אוויר קטנים ביחס לשאר חלונות הבית, כמו למשל מרפסת כביסה צדית. בכל מקרה בו מבקשים להגן על חצר של בית, פרגולות הן הפתרונות הטובים ביותר. אכן, בתחום כמו פתרונות הצללה בשרון, בוחרים דיירים רבים להתבסס על פרגולות בשטחים חיצוניים.

כשבוחרים פרגולות – עליהן להיות עשויות מחומרי איכות ללא פשרות

במקרים רבים יציעו לכם פרגולות ממתכות שהן לא ברזל (למשל פרגולות אלומיניום) או חומר מבודד שאינו עץ (למשל שבבים מלאכותיים כמו MDF). הפרגולות הללו נשחקות מהר, ועשויות שלא לשרוד חורפים קשים. כשמדובר בחצר שלכם, בתחום המתכות – רק פרגולת ברזל אפשרית, או פרגולה בה הגג עשוי אלומיניום וכל רכיב אחר עשוי ברזל. בתחום החומרים המבודדים – רק פרגולת עץ אמיתי תעשה את העבודה מאותם טעמים.

פתרונות הצללה עם ויסות אור – יתרון

ויסות אור הוא מצב בו ניתן להשתמש בגג כאמצעי סינון: או שהוא אוטם לגמרי את האור של השמש, או שהוא מכניס אותו בצורה מדודה לפרגולה. הדבר נעשה באמצעות תריסים נפתחים, אשר ניתן להשאיר בזווית, לפתוח מלא או לסגור מלא, ממש כמו התריסים בחלונות הפנימיים בבתיכם.

פרגולה הפועלת על חשמל – יתרון

בפרגולה כזו, ניתן לסגור, לפתוח או להשאיר בזווית את התריסים באמצעות שלט חשמלי. דיירים רבים בוחרים פתרונות הצללה בשרון בדמות פרגולות חשמליות ונהנים מהפעלה קלה וכוונון פשוט ביותר של אמצעי ויסות האור. בדגמי קיר, המתחברים לקיר במקום לעמודים אחוריים, ניתן לעתים גם לקפל את הגג כולו באמצעות שלט, ובכך להימנע משימוש בפרגולה בעונת החורף.