וילונות

 
 
 
   
 
המדריך המלא לרכישת פתרונות הצללה

 פתרונות הצללה מהווים תשתיות נדרשות בחצר הבית, במרפסת הבית ובכל מקום אשר קיימת בו חשיפה לשמש


פורסם: 4/14/2020

מאמר זה שייך לקטגוריית וילונות

 המדריך המלא לרכישת פתרונות הצללה

פתרונות הצללה מהווים תשתיות נדרשות בחצר הבית, במרפסת הבית ובכל מקום אשר קיימת בו חשיפה לשמש. בישראל, השמש אינה גורם שולי אלא כזה אשר נוכחותו בולטת במיוחד בעונות החמות. לכן, חשוב מאד לצייד את החצרות והמרפסות שלכם עם פתרונות הצללה מתאימים. כאן, גיבשנו עבורכם מדריך מפורט אשר יכווין אתכם לקראת רכישה חכמה ואחראית של פתרונות הצללה למקומות שונים בבית.

רכשו פתרונות הצללה למרפסות השמש שלכם

במידה וזו מרפסת ללא יציאה חיצונית, עם חלון בלבד, אין הכרח להתקין פתרונות הצללה, אלא אם החלון חשוף ישירות לכיוון זריחת השמש במקרה כזה מקובל להטמיע פתרון הצללה קטן, בממדים שלו. לרוב, זה יהיה סוכך מרקיזה, פתרון הצללה קטן עם יריעה אנכית להגנה מפני קרינת שמש ישירה. פתרון זה ניתן לסיבוב היריעה מתוך הדירה ולכן אפשרי לקיפול כאשר הוא לא נדרש – גם אם הוא הותקן בקיר של דירה בבניין גבוה. הקיפול והתפעול נעשים מתוך הבית. במרפסת שיש לכם יציאה פיזית אליה החוצה, מומלץ להתקין סוכך זרועות, רצוי עם יריעה אנכית להגנה מפני שמש ישירה.

רכשו פתרונות הצללה לחצר הבית שלכם

במידה והחצר היא בבעלותכם הפרטית, חשוב לעבות אותה בפתרון הצללה איכותי. פרגולת מתכת היא התשובה לכך. בשונה מהעבר, אין הכרח לרכוש אותה בצבע מתכתי. היא ניתנת להסדרה בצבע לבן, קרם, שמנת או ראל לבחירתכם. מאד מומלץ לעבוד עם הדמיית מחשב כשרוכשים פרגולה. אנו ממליצים לעשות זאת כדי לבחור עבורה עיצוב שישתלב היטב עם החצר שלכם. אנו גם ממליצים להסתמך על פרגולת תריסים עליונים על מנת שתוכלו לפםתוח אותם בהידרשכם ולווסת את אור השמש. ניתן לעשות זאת, ברוב הדגמים, כשכל תריס פתוח בזווית של עד 140 מעלות. 

גם לחלונות הגדולים שלכם ניתן לספק הגנה מהשמש

במידה ויש לכם חלונות זכוכית גדולים, או דלת יציאה למרפסת או סגירת מרפסות, ניתן להתקין עליהן מסכים, סוככים אנכיים לכיסוי פלטות זכוכית, בדומה לדרך בה עובד וילון גלילה כשמכסה חלונות קטנים. ההזחה היא אנכית וניתנת להורדה והעלאה באמצעות רולר תואם. פתרונות הצללה אלה מתאימים לבית בו ישנן, כאמור, דלתות זכוכית חיצוניות.