וילונות

 
 
 
   
 
שאלות ותשובות על בחירת פתרונות הצללה ביתיים

 במקבץ FAQ זה תוכלו לקבל את כל המידע על פתרונות הצללה עבור החצר או המרפסת שלכם. 


פורסם: 5/28/2019

מאמר זה שייך לקטגוריית וילונות

 שאלות ותשובות על בחירת פתרונות הצללה ביתיים

הוא יכיל פרטים מעניינים בנושא הפעלה חשמלית, הרחבת שטח פתוח באמצעות התקני סגירה ארעיים ושימוש בבדי איכות בשביל לוודא שפתרון ההצללה שלכם עמיד ואיכותי. קריאה מהנה!

כיצד מומלץ לבסס תבנית עיצוב של פתרון הצללה?

את העיצוב מומלץ לבסס בעיקר באמצעות הדמיית מחשב של חנות פתרונות הצללה. באמצעותה, תוכלו לראות בדיוק איזה התקן מתאים לחצר או למרפסת שלכם ברמת הגוון, הצורה ועובי הפרספקטיבה הדרוש. האחרון הוא תולדה של גודל המתחם שלכם, שכן עבור מקום קטן מתאים פתרון הצללה שנראה דק ועבור מקום גדול – פתרון הצללה עבה עם מראה נוכח הוא שמתאים יותר.

לאלה מטרות משמשים פתרונות הצללה?

בגדול, הם לא משמשים רק להצללה אלא להגנה עלינו מפני פגעי עונות השנה. בעוד אשר סוככים ופרגולות מתפקדים/ות בקיץ ובאביב על מנת לווסת לנו את אור השמש ולספק הגנה מפניו, סגירות חורף הן התקני הצללה שמגינות מפני הגשם באמצעות יצירת שטח סטרילי עם גג למניעת הטפטוף. ניתן לפרק קונסטרוקציה זו בכל עת שתבקשו לעשות זאת.

באלו חומרי ייצור מומלץ להשתמש בפרגולות? בסוככים?

פתרונות הצללה איכותיים זקוקים לחומרי ייצור משובחים. כאשר זו הפרגולה הביתית, הכי כדאי להסתמך על אלומיניום. הוא מתכת חזקה, אלחלד ומספקת את כל היציבות למי שיושב מתחת. בנוסף, זהו פתרון הצללה חשמלי המאפשר שליטה נוחה במנגנוני ויסות האור וקיפול הגג. בתחום הסוככים, הבד הכי מומלץ הוא דראלון בשל כך שהוא מספק הצללה ברמה טובה, והוא ידוע כחזק ועמיד בפני מזג אוויר לא ידידותי. גם PVC היא יריעת איכות מאותן סיבות.

אלו פעולות ניתן לבצע בהפעלה חשמלית של פתרונות הצללה?

לווסת תריסי גג בפרגולה, לקפל גג פרגולה תלוי, לקפל יריעת סוכך תלויה, לקפל מרקיזה שנמצאת בגובה, ולבצע כל פעולה אחרת שמטרתה חשיפה, החשכה או ויסות אור שמש. פעולות אלה מסייעות לכם ליהנות מהצללה מותאמת אישית בכל על שתזדקקו לכך. פתרונות הצללה חשמליים מאפשרים הפעלה חלקה שלהם וידועים כידידותיים למשתמש מבחינת קלות השימוש ועמידות לטווח ארוך.