וילונות

 
 
 
   
 
רשתות צל להצללת גני שעשועים וחדרי כושר בפארקים

 רשתות צל מסבות מקום בילוי בטוח בפארקים. 


פורסם: 9/16/2019

מאמר זה שייך לקטגוריית וילונות

 רשתות צל להצללת גני שעשועים וחדרי כושר בפארקים

בשטחים פתוחים כמכלול, תמיד קיימת סכנה של חשיפת יתר לשמש. כאשר ישנן רשתות צל – המרחב סגור ממנה וניתן לבלות בו גם בימים חמים במיוחד. רשתות צל מאופיינות בפרמטרים ייחודיים שכדאי לדעת ולהכיר.

מבנה הרשת

הרשת עשויה מבד בוטיק ייעודי אשר ניתן להשאירו עומד גם בחורף. רשתות צל מהוות יריעות נוחות מאד ומאפשרות ממש תנאים של שהייה כמו בגג בנוי. בכך, מי שמבלה בפארק יוכל לחוש בניחותא גם כאשר בחוץ שוררת שמש יוקדת.

צורות דקורטיביות ייחודיות של הרשת

הרשת עשויה להתקבל בעיצובים רציפים או לא רציפיים. בעיצוב רציפי, היריעה היא חלק ממכלול שעומד על עמודי קבע. עיצוב לא רציפי מבוסס על חלוקת הרשת לצורות שונות על מנת ליצור בפארק אווירה אחרת מבחינה דקורטיבית. לדוגמה, רשתות צל בצורת שבשבות, כשכל כנף מונחת במקום אחר לחלוטין במרחב. גם בתחום הצורות האחידות והרציפות לא חסרות דוגמאות, כמו רשת הצללה בצורת פגודה יפנית, ממברנה סיבובית ועוד דוגמאות עיצוב רבות. 

עיצוב צבעי הרשת

את העיצוב של הצבעים ניתן לממש באופן חופשי: מי שמעוניין להראות שהפארק שלו גדול ורחב, יבחר ככל הנראה ברשת בהירה, ומי שמעוניין לשמור על אינטימיות יבחר רשת בצבע כהה. גם כשמבקשים להקים רשתות צל על פי מידות, ברוב המקרים אנו נקדיש את הרשתות הבהירות והכהות לחדרים גדולים וקטנים בהתאמה.

רשת עם אמצעי קיפול יריעה – יתרון

כאשר ישנה רשת צל עם גלגלת לקיפול היריעה, סימן שאפשר לעשות זאת בקלות בחורף. על אף עמידותה של היריעה בלחץ מים, קיפול היריעה ללא השארתה בחורף מאריך את תוחלת חייה וגורם לה להיות במיטבה בכל קיץ מחדש, ללא קימוטים וללא עיוותים. לכן, מאד מומלץ לבחור בדגם עם גלגלוני קיפול.

בחירה בדגם גבוה – יתרון

קחו בחשבון שבפארקים מסתובבים ילדים קטנים, ולכן חשוב מאד להטמיע רשתות צל לגובה על מנת שאיש לא יחוש מכה ממנה או יחווה צפיפות בתוך המתחם. רשתות צל גבוהות שומרות על כל המרחב מפגיעה ובכך תורמות, בנוסף למשימות הללו, גם לבטיחותכם. מומלץ לבחור רק רשתות צל עם גובה מספק בהתאם לנתוני המקום.
 
למידע נוסף היכנסו לאתר בול עץ