וילונות

 
 
 
   
 
מערכות הצללה ביתיות לחצר ולמרפסת

מערכות הצללה ביתיות לחצר ולמרפסת הקיץ הישראלי קורא לכם, בעלי בית יקרים, להיערך בהתאם ולאבזר את החצר שלכם באמצעי הגנה מהשמש. ממש כשם שבתוך


פורסם: 7/16/2019

מאמר זה שייך לקטגוריית וילונות

 מערכות הצללה ביתיות לחצר ולמרפסת

הקיץ הישראלי קורא לכם, בעלי בית יקרים, להיערך בהתאם ולאבזר את החצר שלכם באמצעי הגנה מהשמש. ממש כשם שבתוך הבית לא הייתם מוותרים על מיזוג האוויר, ולכל הפחות על המאוורר המסתובב, כך בחצר מאד מומלץ להציב פרגולה או סוכך להגנה מלאה. יש לכם קיר חלונות בלגיים בין הבית לחצר? מומלץ לשקול להציב אמצעי הצללה פנים ביתיים כמו מסך בד.

פרגולות אלומיניום מתכווננות

פתרון ההצללה המבוקש ביותר בבתי אב! העמדתו בחצר יוצרת תשתית הצללה שלא הייתה לכם לפני כן, המאפשרת לכם לבלות עם ספל הקפה בחצר גם כשבחוץ שוררת שמש יוקדת. בעבר, התלבטנו רבות אם לבחור פרגולת עץ שתשתלב יפה עם הדקים והפרקטים החיצוניים, או ללכת על אלומיניום ובכך להבטיח חומר ייצור 100% עמיד שאינו חושף אותנו לריקבון. כיום, הבחירה ברורה: אלומיניום! מאז כינון טכניקות הצביעה המתקדמות בתחום המתכות ניתן לצבוע דגמים מסוימים לגוון הרצוי בעיניכם ובכך לגבש התאמה מלאה לחצר הבית.

סוככי בד דרלון להגנה מרבית מהשמש

סוככים אלו מצטיינים בשלושה תחומים: העמדת זרועות פלדה חזקות עם כבלי מתכת מצופים בד PVC למניעת התחממות, יריעת דרלון חזקה ובלתי חדירת קרינה, ומעל לכל – יריעת משנה אנכית להגנה מפני קרינת שמש ישירה. היא נמצאת בקדמת הסוכך ובכך מסתירה במאת האחוזים את השמש כאשר היא בכינון ישיר מולנו כשאנו מתחת אליו. הסוכך יכול להיות מותקן במרפסות, בחצרות ובכל מקום בו ישנו צורך להטמיע אמצעי הצללה חיצוני אפקטיבי.

מסכים להגנה על חלונות בלגיים מתוך הבית

מסכים הנם המקבילים לווילונות גלילה, שכן הורדתם והרמתם נעשית באותה דרך בדיוק: עם חוט קשיח שניתן למשוך או לדחוף. ההבדל הוא בממד, שכן מסך אינו מיועד לחלון בלגי בגודל סטנדרטי, אלא לחלון בלגי גדול. ישנם דגמי ענק המיועדים לקירות בלגיים עטופים כולם בזכוכית הדקורטיבית המפורסמת. המסכים מווסתים את קרינת השמש ובמקרי הצורך – מסתירים אותה בלי לגרום לחושך מוחלט בתוך הבית כשהאור מכובה. 

מערכות הצללה אפקטיביות לכל בית בהתאמה אישית

בואו לבחור מערכות הצללה מושלמות לבית בהתאמה אישית לחדרים, לגנים ולמרפסות השונות! מערכות הצללה חדשות ייקחו את הבית שלכם לסף התנאים הבא של מגורי איכות מענגים! מערכות הצללה ביתיות יוצרות אצלכם מציאות חדשה בכל מקום בו ישנה גישה למרחבים חיצוניים.