וילונות

 
 
 
   
 
וילונות

וילונות אחד מאביזרי הנוי והעיצוב בבית הבולטים ביותר, הינם ללא ספק וילונות. מדובר על בדים מרהיבים במראה יוקרתי, או וילונות מוכנים כגון וי


פורסם: 5/31/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית וילונות
וילונות
 
אחד מאביזרי הנוי והעיצוב בבית הבולטים ביותר, הינם ללא ספק וילונות. מדובר על בדים מרהיבים במראה יוקרתי, או וילונות מוכנים כגון וילונות רומאים, וונציאנים, וילונות גלילה ועוד. לכל חל בבית יש להתאים את סוג הוילון שיתאים. מקום כגון מטבח, שיש בו מים וחום המגיע מהכיריים, יש לבחור ווילון שיתאים לחלל זה. כמובן שסוגי הוילונות המותאמים לסלון, יהיו שונים מווילונות לחדרי השינה ולשאר החללים בבית.  הרבה אנשים מגיעים למוערים בחנויות הווילונות , על מנת שיתאימו להם על פי המידות וסוג החלל, את הוילון המתאים.  ניתן למצוא בדים שונים ולבחור מבניהם, כגון בדים הדוחים אבק או כתמים וכאלה, אשר מצופים בטפלון, חומר שמונע את דהייתם.
 
לא כל ווילון שתראו יתאים לחלל הרצוי
 
לפעמים, יש מקרים בהם אנו מתלהבים ממראה של וילונות מאולם התצוגה, אך אין זה בהכרח שיתאימו לחלל בביתכם. חשוב להתאים את הבדים והגוונים שיתאימו לחלל הרצוי לכם, על פי סוג הריהוט, צבע הקירות, הריפוד ועוד. ניתן לבצע האפלה של הווילונות באמצעות בד כפול. אם יש לכם בד עליון שהוא שקוף או עשוי תחרה, ניתן לבצע האפלה עם בד עבה תחתיו. בחדר השינה, יש להקפיד על אווירה רגועה ולכן, ווילונות רומנטיים בגוונים רגועים, עשוי לתרום לאווירה הרצויה לכם בחדר זה.  שי כאלה שמתאימים את הווילונות על פי בעיצוב, מה שכמובן רצוי ומקובל. בית עם עיצוב מודרני, הוילונות יהיו בעיצוב זה.

וילונות מוצאים למשרד
 
גם במשרד, ניתן למצוא וילונות  המתאימים לעיצוב. לרוב מדובר על ווילונות בעיצוב מודרני המתאימים למשרד. לרוב צלונים שהם נקראים גם וילונות וונציאנים. וילונות אלה ניתן לגרום להצללה מוחלטת או לאור טבעי המגיע מבחוץ, מה שחוסל אנרגיה ומרקנה נוחות לעובדי המשרד. גם ווילונו גלילה, עשויים להתאים למשרדים רבים. לרוב, קשה למצוא ווילונות העשויים מבד במשרדים בגלל מראם הרך, המתאים יותר לחללים בבית ולכן, ניתן למצוא את הווילונות המתאימים למשרד. יש להגדיר את המיקום של הוילונות וייעודם. מי שמעוניין, ניתן למצוא גם מנגנונים חשמליים, להפעלה נוחה יותר של הוילונות, אם באמצעות שלט אחוק או עם מתג.
 
ובקטנה... כמה מילים על ניקוי וילונות
 
הטרחה בניקוי וילונות מתחילה ואינה נגמרת... אם אתם מחפשים פתרון ניקוי יעיל וחסכוני לניקוי בדים, אריגים וריפודים לבית, כדאי לכם לבקר באתר קרשר שלדן ישראל ולמצוא את פתרונו השאיבה האיכותיים לניקוי מוצרים עדינים מבד ומאריגים. רוצים לראות את הקטלוג המלא? לחצו לאתר קרשר שלדן Karcher